Kas tas ir?

MaZi.lv Mei-Tai slings ir lielisks ar to, ka to var uzsiet un noņemt uz ielas, sabiedriskajā transportā un veikalā! Rati smagi un ir ne visur ar tiem tiek iekšā? Mei-tai slings ir atrisinājums! Mazulis ratos nesēž un niķojas? Iesien mazo slingā!Tas ir tik vienkārši un ātri!

Slings ir paredzēts mazuļiem no 4 līdz 36 mēnešu vecumam 

MaZi.lv Mei-Tai slings ir taisnstūrveida kokvilnas auduma izstrādājums ar piestiprinātām auduma lencēm pie katra stūra, tas tiek nēsāts uz abiem pleciem. Apakšējās lences tiek apsietas ap vidukli, bet augšējās gabals lences tiek krustotas uz muguras un priekšpusē. Mei-tai slingā atšķirībā no ķengursomas mazulis atrodas fizioloģiski pareizā pozā. Mazuli var nēsāt gan priekšpusē, gan uz muguras. Slings tiek izgatavots no 100 % kokvilnas auduma.

Tas ir divās krāsās un to ir iespējams nēsāt gan ar dekoratīvo, gan ar vienkrāsaino pusi uz āru.

Izmēri:* Muguriņas izmērs ir ~36x55 cm un tas tiek pilnībā pildīts ar 100% vilnas audumu, kas gan silda un elpo, gan arī veido slingu stingrāku un labāk balsta bērna muguru, tai pat laikā veicot lielisku termoregulācijas funkciju. * Augšējās lences tiek 90 cm garumā polsterētas ar 100% vilnas audumu, tās ir ~230 cm garas un 11 cm platas (tagad arī tētiem lences nebūs par īsu!). * Lences garums ir pārdomāts, lai varētu mazuli piesiet stabili un droši! * Apakšējās lences - katra ir ~ 90 cm gara.

Slings tiek izgatavots no dabīgiem materiāliem - kokvilnas un vilnas.

MaZi.lv iesaka un brīdina - VIENMĒR KĀRTĪGI PIESIENIET MAZULI UN PĀRLIECINIETIES, KA LENCES IR STINGRI SASIETAS UN SLINGS IR KĀRTĪBĀ! 

Lietošanas instrukcija

Izveido savu bezmaksas mājas lapu!